مجید رضا زاده آهنگساز " تو مثل گلی " با دست پر بر میگردد

پاپ پرشین _ محسن معراجی :مجید رضا زاده موزیسین صاحب نامی است که چندسالی حضورش در بازار موسیقی کمرنگ شده بود اما خوشبختانه به زودی و با دست پر باز می گردد. رضازاده به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده ، سابقه همکاری با خواننده هایی همچون :

مجید اخشابی ، سعید پور سعید ، غلام کویتی پور ، فریدون بیگدلی ، نیما نکیسا ، مسعود خادم ، امیر عبداله و... را در کارنامه خود دارد و خالق قطعه " تو مثل گلی " است.

رضا زاده در مقام خواننده نیز ثابت کرد باهوش است و نبض بازار را در دست دارد و شاهد این ادعا ،آلبومی بود با نام "نمیشه" که سال ها پیش عرضه شد.وی در حال حاضر آلبومی را در دست انتشاردارد که "می شه ؟!" نام گرفته است. برای مجید رضازاده آرزوی موفقیت روز افزون داریم و امیدواریمغیبت چندساله اش را جبران کند و حضوری مستمر در پاپ داشته باشد چرا که موسیقی پاپ شدیدا ً به امثال رضازاده نیاز دارد.

 

/ 2 نظر / 97 بازدید
طاها

ممنونم. هنوزم كاست نميشه مجيد رو دارم خيلي قشنگه [گل]

هادی دشتی

سلام استاد خوبی از اینکه مث خودم علاقمند به موسیقی هستی خوشحالم. آپم خوشحالم میشم بهم سر بزنی.. راستی در اصل من ترانه سرام که بزودی ترانه هام که با چند تا خواننده جدید کار کردم میاد بیرون خوشحال میشم اگه کاری بود در خدمت باشم ... بازم ممنون که همیشه بهم سر میزنی.[گل] پیشاپیش عیدت مبارک دوست من[گل][گل][گل]